Scythe SCIT-1000 Ita Kaze

Cena produktu Scythe SCIT-1000 Ita Kaze není známa.

 

Popis produktu Scythe SCIT-1000 Ita Kaze: Velice jednoduchý a praktický, navíc designově sympatický chladič nabízí japonský výrobce Scythe. Je určen pro chlazení pevných disků, tedy konkrétně všech o rozměru 3.5", což znamená většinu bežn... > více informací


Scythe SCIT-1000 Ita Kaze - popis

nahoru

Velice jednoduchý a praktický, navíc designově sympatický chladič nabízí japonský výrobce Scythe. Je určen pro chlazení pevných disků, tedy konkrétně všech o rozměru 3.5", což znamená většinu bežně používaných v PC. Chladič se instaluje z horní či spodní strany přímo na disk, takže při případné demontáži disku není třeba chladič sundávat. Aktivní část je napájena ze čtyřpinového konektoru na 12 V, kterými se napají větráček o průměru 80 mm. Součástí napájecího kablíku je však i redukce na třípinový konektor, ventilátor tak lze napojit i přes konektor základní desky s podporou monitoringu otáček. Extrémně tichý větráček se točí rychlostí pouhých 1000 ot./s, přičemž dodává průtok vzduchu 15.2 CFM. Ventilátor je opatřen kluzným ložiskem a dosahuje 14.5 dBA hlučnosti.

Výrobce Scythe

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Scythe SCIT-1000 Ita Kaze užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Chladící podložky pod notebook nebo Fan control - regulace otáček větráků, Vodní chlazení, Pasty a další příslušenství.

Nejlevnější Scythe SCIT-1000 Ita Kaze akční ceny - Levné Scythe SCIT-1000 Ita Kaze

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Scythe SCIT-1000 Ita Kaze stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Scythe SCIT-1000 Ita Kaze najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Pevné disky - chlazení.